Zanęta zimowa Ready Traper - Ochotka - 0,75kg
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zanęta Zimowa Ready Traper Ochotka
- Waga: 0,75 kg
- Zapach: Naturalny zapach ochotki, który skutecznie przyciąga ryby, szczególnie w chłodniejszych wodach.
Najważniejsze zalety:
-
Gotowa do użycia – Zanęta jest już przygotowana do natychmiastowego użycia, bez konieczności dodatkowego nawilżania czy mieszania, co jest idealne w zimowych warunkach, kiedy liczy się oszczędność czasu.
-
Skuteczne przyciąganie ryb – Zapach ochotki jest jednym z najlepszych naturalnych wabiących, który skutecznie przyciąga wiele gatunków ryb, zwłaszcza w wodach o niższej temperaturze.
-
Idealna do zimowego wędkowania – Doskonale sprawdza się w trudniejszych warunkach zimowych, kiedy ryby są mniej aktywne. Dzięki swojej formule przyciąga ryby do łowiska, nawet w chłodnej wodzie.
-
Wszechstronność – Zanęta skutecznie przyciąga różne gatunki ryb, w tym leszcze, karasie, węgorz i pstrągi, co czyni ją uniwersalnym rozwiązaniem dla wędkarzy.
-
Wygodne pakowanie – Zapakowana w torbę strunową, co ułatwia przechowywanie i transportowanie zanęty, zapobiegając jej rozsypaniu.
Przeznaczenie: Zanęta Ready Traper Ochotka jest idealna do łowienia wielu gatunków ryb, takich jak leszcz, karp, karaś, pstrąg, a także węgorz, szczególnie w zimowych warunkach, kiedy skuteczne nęcenie może być wyzwaniem.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.