Spławik wyczynowy Traper GST 2 – 0,3 g
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Spławik wyczynowy Traper GST 2 – 0,3 g
Cechy produktu
-
Gramatura: 0,3 g
-
Przeznaczenie: łowienie wyczynowe
-
Rodzaj zestawu: zestaw skrócony
-
Typ łowiska: wody stojące, kanały
-
Warunki: słaby wiatr
-
Antena: włókno szklane
-
Dolnik (kil): włókno węglowe
-
Wersja: GST 2
Opis produktu
Spławik wyczynowy Traper GST 2 – to precyzyjnie zaprojektowany model do łowienia na zestaw skrócony w wodach stojących oraz kanałach, szczególnie w warunkach lekkiego wiatru. Idealnie sprawdzi się podczas zawodów spławikowych oraz technicznego łowienia rekreacyjnego.
Zastosowanie anteny z włókna szklanego zapewnia bardzo dobrą widoczność i czułą sygnalizację nawet delikatnych brań. Dolnik wykonany z włókna węglowego gwarantuje niską wagę, szybkie ustawianie się spławika w wodzie oraz doskonałą stabilność zestawu.
Model GST 2 jest niezwykle uniwersalnym – pozwala na precyzyjne prowadzenie przynęty, dobrą kontrolę zestawu i skuteczne łowienie ryb ostrożnie żerujących w spokojnych warunkach.
Dane techniczne
| Gramatura | 0,3 gr |
| Typ spławika | stałe |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.