Pellets Traper Method Feeder - Kwas masłowy 2mm - 500g
Tak
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- średnica pelletu: 2mm
- waga opakowania: 500g
Atrakcyjny zapach kwasu masłowego
- Kwas masłowy to zapach, który jest naturalnie wykorzystywany przez wędkarzy, ponieważ przyciąga ryby, które reagują na intensywne aromaty. Jest to jeden z najskuteczniejszych zapachów do przyciągania ryb w wodach stojących oraz w łowiskach, gdzie ryby żerują na dnie. Zapach ten woda rozprzestrzenia się szeroko, co zwiększa efektywność zanęty.
Traper Pellets Method Feeder 2mm Kwas Masłowy to skuteczna zanęta, która wykorzystuje zapach kwasu masłowego — składnika, który przyciąga wiele gatunków ryb. Pellets Kwas Masłowy przyciągają karpie, leszcze, sielawy, pstrągi, amury i inne ryby, które preferują intensywne zapachy białkowe w swojej diecie.
Dzięki swojej wysokiej jakości i długotrwałemu uwalnianiu zapachu, Traper Pellets Method Feeder 2mm Kwas Masłowy stanowią doskonałą zanętę do stosowania w różnych typach wód oraz w metodzie method feeder. Idealnie nadają się do stawów komercyjnych, rzek i jezior, gdzie intensywny zapach kwasu masłowego może skutecznie przyciągnąć ryby.
Sposób przygotowania do użycia jest bardzo prosty, umieszczamy pellets w gęstym sitku i przelewamy wodą. Drugim sposobem jest stopniowe nawilżanie minimalną ilością wody i wymieszanie. Należy odczekać kilkanaście minut i można formować kulki lub napełniać koszyczek zanętowy. Bardzo skutecznym sposobem nęcenia jest stosowanie suchego pelletu i precyzyjne umieszczenie go w miejscu łowienia. Ma on również zastosowanie jako dodatek do mieszanek zanętowych.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.