Główki wolframowe Traper Tungsten Bead Slotted Silver 5,5 mm – 10 szt.
Tak
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Główki wolframowe Traper Tungsten Bead Slotted Silver 5,5 mm – 10 szt.
Najważniejsze cechy
-
Rodzaj: główki wolframowe do much
-
Typ: Tungsten Bead Slotted
-
Kolor: silver (srebrny)
-
Rozmiar: 5,5 mm
-
Ilość w opakowaniu: 10 szt.
-
Zastosowanie: do haczyków jigowych
-
Właściwości: wysoka waga wolframu, trwała powłoka, szybkie tonięcie nimfy
Opis produktu
Główki wolframowe Traper Tungsten Bead Slotted - to najwyższej jakości główki przeznaczone do wykonywania much, szczególnie nimf muchowych. Wykonane z wolframu, dzięki czemu są cięższe od standardowych główek mosiężnych i pozwalają muchom szybciej osiągać odpowiednią głębokość.
Specjalny otwór typu Slotted umożliwia montaż na haczykach jigowych, co poprawia pracę muchy w wodzie i zmniejsza ryzyko zaczepów. Trwała powłoka zapewnia estetyczny wygląd oraz odporność na uszkodzenia. Produkt marki Traper dostępny jest w wielu rozmiarach i kolorach, dzięki czemu można dopasować go do różnych technik muchowych.
Dane techniczne
| Rozmiar | 5,5 mm |
| Kolor | Silver |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.