Atraktor zapachowy Traper - Karp-Lin-Karaś - 250g
Tak
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Atraktor w proszku Karp-Lin-Karaś Traper to zapach opracowany specjalnie z myślą o rybach słodkowodnych, takich jak karpie, liny i karasie. Jest to zapach, który przyciąga te gatunki ryb, które preferują zapachy roślinne, słodkie i naturalne. Takie atraktory są często wykorzystywane w wędkarstwie karpiowym i amurowym, ale także w łowiskach, gdzie występują karasie i liny.
Atraktor Karp-Lin-Karaś Traper działa szczególnie na:
-
Karp – To główny gatunek ryb, który reaguje na tego typu zapachy. Karpie są bardzo wrażliwe na intensywne, roślinne i słodkie zapachy, więc atraktor Karp-Lin-Karaś jest doskonałym wyborem do łowienia karpi. Jest stosowany w zanętach, kulkach proteinowych i innych przynętach.
-
Lin – Liny to ryby, które również reagują na zapachy roślinne i słodkie. Atraktor w proszku Karp-Lin-Karaś Traper jest skuteczny w przyciąganiu linów, szczególnie w ciepłych wodach, gdzie te ryby są bardziej aktywne.
-
Karasie – Karasie to ryby, które podobnie jak karpie i liny, często preferują słodkie, roślinne zapachy. Dzięki temu atraktor ten jest również skuteczny w przyciąganiu karasi, zarówno srebrzystych, jak i złotych.
Atraktor w proszku Karp-Lin-Karaś Traper ma zapach, który łączy elementy słodkie, roślinne i naturalne, przyciągając te gatunki ryb, które szukają takich aromatów. Jest to świetny wybór do wędkarstwa karpiowego i amurowego, ale również w łowiskach z innymi gatunkami karpiowatych, takimi jak lin i karaś.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.