Wobler Traper Dance II 38 mm (4,1 g / 0–0,5 m) – kolor 3
Tak
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wobler Traper Dance II 38 mm (4,1 g / 0–0,5 m) – kolor 3
Najważniejsze cechy
-
Rodzaj: wobler
-
Model: Dance II
-
Długość: 38 mm
-
Waga: 4,1 g
-
Głębokość pracy: 0–0,5 m
-
Kolor: 3
-
Uzbrojenie: czarne kotwiczki Mustad
-
Przeznaczenie: ryby drapieżne
Opis produktu
Wobler Traper Dance II 38 mm – kolor 1 to niewielka, precyzyjnie wykonana przynęta spinningowa przeznaczona do łowienia drapieżników w płytkich partiach wody i tuż pod powierzchnią. Charakteryzuje się żywą, atrakcyjną akcją, która skutecznie prowokuje ryby do ataku.
Korpus oraz ster wykonano z mocnego i trwałego tworzywa, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Przynęta została uzbrojona w czarne kotwiczki Mustad, które gwarantują pewne zacięcie i bezpieczny hol ryb.
Dzięki dopracowanemu kształtowi, realistycznemu malowaniu oraz płytkiej pracy (0–0,5 m), wobler doskonale sprawdzi się podczas połowu okoni, kleni, jazi oraz małych szczupaków. Produkt marki Traper jest skuteczną przynętą zarówno na rzekach, jak i na jeziorach czy mniejszych zbiornikach wodnych.
Zalety woblera
✔ idealny do łowienia w płytkiej wodzie
✔ żywa i prowokująca akcja pracy
✔ solidna konstrukcja z trwałego tworzywa
✔ skuteczne uzbrojenie w kotwiczki Mustad
✔ realistyczne malowanie i dopracowane detale
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.