Spławik stały Traper nr 7 na świetlik 3 mm – 2,0 g
Tak
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Spławik stały Traper nr 7 na świetlik 3 mm – 2,0 g
Najważniejsze cechy produktu
Gramatura: 2,0 g
Typ spławika: stały
Na świetlik: 3 mm (wymienna antenka)
Korpus: balsa
Kil: włókno węglowe
Antenka: plastikowa, wymienna
Zastosowanie: nocne wędkowanie, słaba widoczność
Wody: stojące i wolnopłynące
Producent: Traper
Opis produktu
Spławik stały Traper nr 7 o gramaturze 2,0 g to lekki i czuły model do łowienia z użyciem świetlika 3 mm. Doskonale sprawdza się podczas nocnego wędkowania oraz w warunkach słabej widoczności, zapewniając precyzyjną sygnalizację brań.
Korpus wykonany z balsy gwarantuje wysoką czułość i szybkie reagowanie na delikatne brania, a kil z włókna węglowego stabilizuje spławik w wodzie i zwiększa jego trwałość.
Wymienna plastikowa antenka umożliwia łatwe dopasowanie świetlika do preferowanej gramatury. Spławik Traper nr 7 2,0 g idealnie nadaje się do połowów w wodach stojących i wolnopłynących, będąc praktycznym i wytrzymałym wyborem dla każdego wędkarza.
Dane techniczne
| Gramatura | 2,0 gr |
| Typ spławika | stałe |
| Zastosowanie | Na świetlik |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.