Ripper Traper – Holo Shad kolor 6 – 12,5 cm – 39 g – 1 szt.
Tak
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ripper Traper – Holo Shad kolor 6 – 12,5 cm – 39 g – 1 szt.
Parametry:
-
Marka: Traper
-
Model: Holo Shad
-
Typ: ripper uzbrojony
-
Kolor: kolor 6
-
Długość: 12,5 cm
-
Waga: 39 g
-
Ilość w opakowaniu: 1 sztuka
-
Uzbrojenie: wtopiona główka z haczykiem
-
Przeznaczenie: spinning – szczupaki, sandacze
Opis:
Ripper Traper Holo Shad to przynęta spinningowa o naturalnych barwach i realistycznym połysku, uzyskanym dzięki zastosowaniu wewnętrznej folii holograficznej. Doskonale imituje wygląd prawdziwej rybki, skutecznie przyciągając uwagę drapieżników.
Przynęta została wykonana z bardzo trwałego silikonu, który jednocześnie jest miękki i elastyczny. Dzięki temu ogonek pracuje agresywnie i niezwykle skutecznie, wabiąc ryby nawet podczas wolnego prowadzenia.
Ripper jest fabrycznie uzbrojony w wtopioną główkę z haczykiem, co pozwala na natychmiastowe użycie przynęty bez konieczności dodatkowego montażu.
Dane techniczne
| Rozmiar | 12,5 cm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.