Haczyki Traper Hikara - Abumi Gold - Nr 8
Tak
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Haczyki Traper Hikara – Abumi Gold nr 8 (10 szt.)
✅ Opis produktu:
Haczyki Traper Hikara – Abumi Gold to solidne, japońskie haczyki stworzone z myślą o łowieniu dużych ryb spokojnego żeru, takich jak leszcze, karpie czy liny, szczególnie na przynęty roślinne. Rozmiar 8 idealnie pasuje do pojedynczego lub podwójnego ziarna kukurydzy, gwarantując naturalną prezentację przynęty oraz pewne trzymanie ryby w czasie holu.
Złota powłoka (Gold) nie tylko zwiększa odporność na korozję, ale również przyciąga uwagę ryb, co może pozytywnie wpłynąć na liczbę brań w niektórych warunkach. Haczyki te są wykonane z wysokogatunkowej japońskiej stali, co zapewnia ostrość i trwałość.
Sprawdzą się świetnie zarówno na wodach stojących, jak i wolno płynących kanałach. To uniwersalny wybór dla wędkarzy preferujących klasyczne, skuteczne zestawy.
✅ Cechy produktu:
-
Rozmiar: 8
-
Kolor: Gold (złoty)
-
Typ: Mocny drut, zadior, na łopatce
-
Materiał: Wysokogatunkowa stal japońska
-
Ilość w opakowaniu: 10 sztuk
-
Zastosowanie: Łowienie leszczy, karpi, linów, przynęty: kukurydza, ziarna, pęczak, wody stojące i kanały
Dodatkowo haczyki te posiadają:
-
In-Point – ostrze skierowane do wewnątrz, co zapewnia szybkie i pewne zacięcie,
-
Flatted – spłaszczony trzonek, który ułatwia stabilne wiązanie i poprawia trzymanie przynęty.
Dane techniczne
| Rozmiar haczyka | Nr 8 |
| Haczyk | zadziorowy |
| Rodzaj | łopatka |
| Kolor | Gold - złoty |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.