Atomix Method Feeder Traper Ochotka 50g
Tak
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Atomix Traper Method Feeder Ochotka
- Pojemność: 50 g
- Zapach: Ochotka
- Zastosowanie: Do spryskiwania przynęt i zanęt w metodzie feederowej
- Przeznaczenie: Skierowany na ryby karpiowate (karp, amur, leszcz, karaś) oraz drapieżne (sum, sandacz)
Atomix Traper Method Feeder Ochotka to skoncentrowany zapach w formie atomizera, stworzony z myślą o wędkarzach łowiących na metodę feederową. Aromat ochotki jest doskonały do przyciągania ryb, szczególnie tych, które preferują naturalne, wodne zapachy, takie jak leszcze, karpie czy inne ryby karpiowate.
Główne cechy Atomix Traper Method Feeder Ochotka:
-
Zapach ochotki – Naturalny zapach ochotki jest atrakcyjny dla wielu gatunków ryb, zwłaszcza dla leszczy, karpi oraz innych ryb karpiowatych. Ochotka to jeden z ulubionych zapachów ryb, który skutecznie przyciąga je do miejsca łowienia.
-
Wygodna aplikacja – Atomizer umożliwia szybkie i precyzyjne aplikowanie zapachu bezpośrednio na przynęty haczykowe, koszyczki zanętowe czy inne elementy zestawu wędkarskiego. Dzięki temu, zapach jest równomiernie rozprowadzany, a intensywność można łatwo dostosować.
-
Skuteczność w nęceniu – Aromat ochotki jest idealny do stosowania w metodzie feederowej, gdzie skuteczne przyciąganie ryb do nęconego miejsca jest kluczowe. Atomix Traper Ochotka wzmacnia atrakcyjność zanęt, sprawiając, że ryby szybciej znajdują nęcone miejsce.
-
Zalecane ryby – Leszcz, karp, karaś, amur oraz inne ryby karpiowate, które są przyciągane przez zapach ochotki.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.