Spławik wyczynowy Drennan Pole Float AS7 – 0,4 g
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Spławik Drennan Pole Float AS7 – 0,4 g
Najważniejsze cechy produktu
- Gramatura: 0,4 g
- Typ spławika: stały (z mocowaniem na żyłce)
- Przeznaczenie: precyzyjne łowienie w wodach stojących i wolnopłynących
- Konstrukcja: najwyższej jakości balsa, ręcznie wykonany
- Wykończenie: lakier akrylowy zwiększający odporność na uszkodzenia mechaniczne
- Antenka: 1,25 mm, dobrze widoczna
- Dolnik: drut 0,7 mm ze stali nierdzewnej
- Oczko: czarna, nierdzewna stal do przymocowania żyłki
- Ilość w opakowaniu: 1 sztuka
- Producent: Drennan
Opis produktu
Drennan Pole Float AS7 – to wyczynowy spławik na stałe, przeznaczony do precyzyjnego łowienia w wodach stojących i wolnopłynących. Zaprojektowany przez pięciokrotnego Mistrza Świata Alan’a Scotthorne’a, wykonany ręcznie z wysokiej jakości balsy, pokrytej lakierem akrylowym, który zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Spławik posiada oczko z nierdzewnej stali, a dolnik 0,7 mm zapewnia trwałość zestawu. Cienka antenka 1,25 mm gwarantuje bardzo dobrą widoczność brań, co ułatwia kontrolę nad przynętą podczas łowienia.
Pole Float AS7 to idealny wybór dla wędkarzy, którzy potrzebują stabilnego, trwałego i precyzyjnego spławika na stałe do wyczynowego łowienia.
Dane techniczne
| Gramatura | 0,4 gr |
| Typ spławika | stałe |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.