Echosonda Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2 - Winter Bundle

Dostępność: mała ilość
Cena: 1 899,00 zł 1899.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Echosonda Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2 - Winter Bundle

  • zestaw składa się z echosondy CHIRP+ 2, Power Lantern (lampka z powerbankiem) oraz Phone Holder (uchwyt do telefonu na wędkę), 2x kabel USB, torba neoprenowa, 2x śruby mocujące, 4x pierścienie uszczelniające, skrócona instrukcja obsługi, instrukcje bezpieczeństwa


Echosonda Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2 - DŁUŻSZY CZAS PRACY SONARU? MARKA DEEPER KORZYSTAJĄC Z NAJNOWSZYCH TECHNOLOGI OSIĄGNĘŁA JESZCZE WIĘKSZĄ MOC ECHOSONDY NOWEGO CHIRP+ 2. INTELIGENTNE ROZWIĄZANIE DO ŁOWIENIA- NAJBARDZIEJ POTĘŻNY SONAR BEZPRZEWODOWY JAKI STWORZYLIŚMY DO TEJ PORY.

Technologia ta, pierwotnie opracowana przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych, od lat była do dyspozycji wędkarzy łowiących z łodzi, a my udostępniliśmy ją KAŻDEMU WĘDKARZOWI, aby mógł ją zabrać WSZĘDZIE i łowić w KAŻDEJ CHWILI. Teraz jest jeszcze bardziej wydajny dzięki niesamowitym funkcjom i dostępowi do map batymetrycznych. Łatwiej planuj swoje wyprawy wędkarskie dzięki danym dostępnym na dowolnym urządzeniu. Wędkuj przez wiele godzin, nie martwiąc się o ładowanie sonaru.

DLACZEGO ECHOSONDA DEEPER CHIRP+ 2?

Łów jak nigdy dotąd dzięki wysokiej rozdzielczości i wyjątkowej dokładności CHIRP + 2 w połączeniu z aplikacją Fish Deeper TM. Planuj, rejestruj i analizuj swoje wyprawy wędkarskie oraz twórz własne mapy batymetryczne. Uzyskaj dostęp do swoich danych na dowolnym urządzeniu.

NIEWIARYGODNA SEPARACJA OBIEKTÓW DEEPER CHIRP 2

Dzięki separacji obiektów na poziomie 1 cm będziesz w stanie łatwo zlokalizować wybrane gatunki, nawet jeśli znajdują się one wśród ławic drobinicy. Śledź nawet najmniejszą przynętę podczas jigowania w pionie.

PRECYZJA NA EKSTREMALNYCH GŁĘBOKOŚCIACH DEEPER CHIRP 2

Dzięki CHIRP + 2 szumy na powierzchni i zakłócenia są minimalne, więc możesz spodziewać się precyzyjnych odczytów sonaru na bardzo płytkiej wodzie i lokalizować ryby nawet tuż pod powierzchnią wody. Z drugiej strony będziesz w stanie rozróżnić struktury na dnie w wodzie o głębokości do 100 m.

3 CZĘSTOTLIWOŚCI WIĄZKI ZAPEWNIAJĄCE WSZECHSTRONNOŚĆ ECHOSONDY DEEPER CHIRP 2

Odkrywaj miejsca przebywania ryby szybciej za pomocą wiązek szerokokątnych lub lokalizuj wybrane gatunki ryb łowiąc z lodu za pomocą wiązki o wąskim kącie 7 °.

CZYM JEST CHIRP?


Tradycyjny sonar wysyła jednorazowo pojedynczy impuls częstotliwości. Sonar CHIRP (Compressed High Intensity Radiated Pulse) wysyła ciągły przepływ częstotliwości, od niskich do wysokich, dzięki czemu odczyty sonaru są znacznie wyraźniejsze i mają wyższą rozdzielczość w porównaniu z tradycyjnymi sonarami.

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA. Potężny bezprzewodowy i najbardziej zaawansowany sonar CHIRP z trzema częstotliwościami wiązki, wysokiej rozdzielczości i wyjątkowej dokładności. Idealny do szybkiego lokalizowania ryb w miejscach żerowania. W połączeniu z innowacyjnym oprogramowaniem, aplikacją Fish Deeper TM i platformą internetową do łatwego planowania wypraw wędkarskich. Zaprojektowany z myślą o najlepszych wrażeniach podczas wędkowania.


IMPONUJĄCY ZASIĘG ORAZ MOBILNOŚĆ. Rzucaj na 100m nie martwiąc się o utratę łączności. Bezprzewodowy, mały i lekki. Bez problemu zmieści się w torbie wędkarskiej, a nawet w kieszeni. Kompatybilny z urządzeniami iOS oraz Android. Nie potrzebuje dostępu do internetu, generuje własny sygnał Wi-Fi by połączyć się z urządzeniem.


WYJĄTKOWA WSZECHSTRONNOŚĆ. Różne tryby sonaru dla określonych rodzajów wędkowania. Użyj do łowienia z łodzi, kajaka, brzegu, a nawet łowienia pod lodem z tradycyjnym widokiem flashera. Wędkowanie latem lub zimą, w dzień i w nocy. Jeden sonar do wszystkiego.
TWORZENIE MAP BATYMETRYCZNYCH. Twórz własne mapy i uzyskuj dostęp do wszystkich swoich skanów, map, ciekawych miejsc, zdjęć i notatek w aplikacji Fish DeeperTM oraz na platformie internetowej.

APLIKACJA PRZYJAZNA DLA UŻYTKOWNIKA. Zobacz ryby, roślinność, strukturę dna, jego kontur oraz twardość. Aplikacja Fish Deeper TM oferuje: temperaturę i głębokość wody, różne palety kolorów do przeglądania, opcjonalne ikony, regulację czułości sonaru i tradycyjny flasher podlodowy.


5-LETNIA GWARANCJA PRODUCENTA. Teraz możesz mieć spokój i po prostu cieszyć się wspaniałymi wrażeniami z łowienia, wiedząc, że Twój Deeper CHIRP + 2 będzie chroniony przez 5 lat.


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ. Wykonany z bardzo wytrzymałego tworzywa ABS z tytanowymi wstawkami i silikonową uszczelką, jest nie tylko wodoodporny, ale także odporny na warunki atmosferyczne, wytrzymując temperatury nawet do -20 ° C.

Zastosowanie Echosondy Deeper CHIRP + 2

Wybierz się na ryby z echosondą Deeper CHIRP+ 2 bez względu na porę roku i niezależnie od techniki wędkarskiej. Łów w ciągu dnia lub nocą, zarzucaj echosondę z łodzi lub kajaka, zabierz ją ze sobą nawet na łowienie pod lodem.

Wędkowanie z kajaka i deski SUP – Echosondę Deeper CHIRP+ 2 zamontujesz na kajaku w kilka sekund – bez wiercenia, kabli czy baterii. Echosonda jest idealna do łowienia z deski SUP i bezproblemowo zmieści się w luku lub w skrzynce. Zastosuj metodę trollowania i mapuj teren lub zarzuć echosondę tam, gdzie trudno jest Ci dotrzeć.

Wędkowanie z łodzi – Doskonałe rozwiązanie dla małych łodzi. Zarzuć echosondę lub zastosuj metodę trollowania z pontonu, łódki lub pływadełka. Płyń z małą prędkością 3 km/h, żeby uzyskać dokładne odczyty lub zarzuć echosondę w trudno dostępne miejsca.

Wędkowanie pod lodem – Echosonda Deeper CHIRP+ 2 to urządzenie typu flasher, co oznacza, że możesz łatwo zmieniać przeręble bez konieczności używania przetworników lub przewodów. Wystarczy wywiercić otwór i zapuścić echosondę Deeper, aby zobaczyć moment, w którym poszukiwany przez Ciebie gatunek złapie przynętę.

Wędkowanie z brzegu – Zarzuć echosondę, ściągnij ją, i gotowe – zbierzesz wszystkie potrzebne dane. Lokalizuj ryby, znajduj obiecujące miejsca lub twórz mapy jezior, żeby mieć pełen obraz podwodnej sytuacji.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl